Бланк декларацію № 3206-vi

бланк декларацію № 3206-vi
Тому навіть якщо ви проживаєте зі своїм чоловіком (дружиною) окремо, але шлюб не розірваний у законному порядку, інформацію про таку особу варто вказати у декларації. Звернути увагу!Оприлюдненню підлягають усі відомості, зазначені в Декларації, крім відомостей, що віднесені Законом № 3206 до інформації з обмеженим доступом. Подробнее…. ·06· Продан автомобиль — нужно ли подавать декларацию? ·07· Получены от брата деньги из-за границы. Данные указываются независимо от того, была ли такая работа по состоянию на 31.12.2015 года.


Пункт 14: зазначають суму доходу, отриману як спадщину в грошовому еквіваленті згідно з довідками, оціночними документами. Для объектов недвижимости отмечается как стоимость на дату приобретения объекта в собственность, владение или пользование, так и стоимость в соответствии с последней проведенной оценки. Але водночас — це гарантія того, що ви випадково не оприлюдните «заборонені» відомості, також зекономите друковані площі, а відповідно, і кошти на оприлюднення. Площа житлових будинків (квартир) вказується на підставі даних, вказаних у технічних паспортах на ці будівлі. Так, за оновленою редакцією цього Закону місце проживання — це житло, розташоване на території адміністративно-територіальної одиниці, в якому особа проживає, а також спеціалізовані соціальні установи, заклади соціального обслуговування та соціального захисту, військові частини.

Зразок заповнення розділу іі ЗАПИТАННЯ ДО ТЕМИ: Чи потрібно зазначати у Декларації вартість товару, придбаного у кредит? Особу, яка веде викладацьку і виховну роботу, іменують педагогом. Особа вважається службовою не тільки тоді, коли вона здійснює відповідні функції чи виконує обов’язки постійно, а й тоді, коли вона робить це тимчасово або за спеціальним повноваженням, за умови, що зазначені функції чи обов’язки покладені на неї правомочним органом або правомочною службовою особою.

Похожие записи: